Topenářství

Kotelna Nabízíme dodávky, opravy a montáž široké škály topných systémů. Provádíme montáž solárních sytémů, tepelných čerpadel, automatizovaných kotelen na pelety a uhlí. V neposlední řadě také provádíme stavby plynových zdrojů tepla s možností předávání pomocí podlahových topení nebo otopných radiátorů. Provádíme správu a obsluhu kotelen pro obce, společenství vlastníků jednotek i pro soukromé majitele. Našim zákazníkům zajišťujeme havarijní službu nonstop 365 dní v roce.

Součastná doba nás všechny nutí ke zřizování co nejúspornějších zdrojů energií, pro získání co největší úspory vynaložených financí. Naše společnost Vám nabízí několik alternativních možností výběru zdrojů výroby energie. Provádíme stavby solárních systémů, návrhy a montáže tepelných čerpadel na míru Vašeho objektu a Vaší peněžence. Dále se zabýváme rekonstrukcemi a stavbou plynových kotelen, včetně následného provozu a údržby pro obce, společenství vlastníků jednotek, tak i pro soukromé majitele. Krom standartních plynových zdrojů Vám nabízíme stavbu automatizovaných kotelen na pelety a uhlí. 

Pro stavby kotelen zajišťujeme kompletní inženýrskou činnost, tzn. návrh, projektovou dokumentaci, stavební povolení včetně stavebních úprav, financování stavby s nejlepším možným úrokem na trhu a další potřebnou administrativu.

Rozvody topných médií zhotovujeme z materiálů OCEL, MĚĎ, APLEX a PE-RT pro podlahová vytápění v maximální kvalitě

Indikator Pro maximálně spravedlivé měření spotřebované energie provádíme montáž indikátorů tepelných nákladů ( RTN ). Instalujeme jak pochůzkové systémy, tak i systémy s rádiovým odečtem nebo centrálním systém GSM

Systémy Vám nabízíme od výrobců :

Ferroli-logoImmergas-logoJunkers-logoBaxi-logo

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON

 

Zvětšit mapu