Instalatérství

Nabízíme dodávky, opravy a montáž široké škály zdrojů ohřevu teplé vody. Provádíme montáž solárních sytémů, tepelných čerpadel a v neposlední řadě také provádíme stavby plynových zdrojů TUV.  Našim zákazníkům zajišťujeme havarijní službu nonstop 365 dní v roce. 

Součastná doba nás všechny nutí ke zřizování co nejúspornějších zdrojů energií, pro získání co největší úspory vynaložených financí. Naše společnost Vám nabízí několik alternativních možností výběru zdrojů výroby energie pro ohřev TUV. Provádíme stavby solárních systémů, návrhy a montáže tepelných čerpadel na míru Vašeho objektu a Vaší peněžence. Dále se zabýváme rekonstrukcemi a komplexní stavbou koupelen zákazníkovi takzvaně na klíč. Provádíme rekonstrukce panelákových jader, včetně výstavby nových. 

Pro stavby koupelen zajišťujeme kompletní inženýrskou činnost, tzn. návrh, projektovou dokumentaci, stavební povolení včetně stavebních úprav, financování stavby s nejlepším možným úrokem na trhu a další potřebnou administrativu.

Naše firma Vám nabízí opravy, rekonstrukce a montáže nových vodovodních a kanalizačních instalací. Provádíme montáže a opravy z vodoinstlačních materálů PPR, MĚĎ, AL-PEX, PE a opravy stávajících rozvodů z "AMERIKY" PVC a CPVC. Kanalizační potrubí sestavujeme z materiálů HT a KG v maximální kvalitě.


 Pro maximálně spravedlivé měření spotřebované vody provádíme montáž vodoměrných měřiděl.Instalujeme jak standartní vodoměry, tak i vodoměry s rádiovým odečtem nebo centrálním systém GSM

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON

 

Zvětšit mapu