O nás

Ilustrační foto

META-therm Jiří Kerhart

Firma META -therm zahájila svoji existenci 1.2.1991.

V počátcích se soustředila na provádění oprav a údržby bytového fondu zdravotně technických instalací pro Okresní bytový podnik, Kulturně společenské středisko, Restaurace Jablonec, Veřejnou bezpečnost, Soud a Prokuraturu. Po ukončení existence Okresního bytového podniku firma zahájila v roce 1993 i správu bytového fondu jak pro státní sektor, tak i pro soukromé firmy i jednotlivce.

S narůstajícím počtem zaměstnanců začala firma provádět i práce většího investičního rozsahu.

V současné době firma provádí práce instalatérské, plynařské, topenářské, drobné zednické, sádrokartonářské, malířské, elektro a práce, které s těmito obory souvisí včetně držení havarijní služby po 24 hodin. Jako hlavní činnost jsou stále opravy a rekonstrukce bytového fondu v majetku MÚ a obcí, údržba škol, školek a ostatních školských zařízení i dalších objektů v majetku soukromých osob nebo firem, po prověření a proškolení pracovníků byla  prováděna v letech 2001 - 2004 údržba a opravy objektů v majetku ČSOB a.s. a KB a.s. Dále provádíme správu a údržbu části sídlištních  vodovodů a kanalizací v majetku MÚ Jablonec nad Nisou.  

Provádíme  celkové  odkanalizování objektů, kanalizační, vodovodní a plynové přípojky, pokládku nových vodovodů a kanalizací, osazování domovních čističek odpadních vod, čerpacích šachet i kanalizačních šachet, odvodněními, melioracemi včetně prací projekčních, přípravy a poradenských služeb.

Ilustrační foto


Jako specializaci   se soustředíme na regulaci topení v panelových domech, filtraci a úpravy pitné vody včetně chemických úprav a provoz domovních kotelen.


Od 1.5.2006 jsme smluvní partner RWE  a.s. Pro RWE a.s. a ostatní zákazníky provádíme revize domovních plynovodů a kotelen.  Pro RWE jsme do 31.1.2010 provozovali obchodní zastoupení (kancelář)  pro okres Jablonec nad Nisou. Ta je od 1.2.2010 přemístěna do ulice Fügnerova, OD Delta - Liberec.

Veškeré práce provádíme vlastními zaměstnanci.  Současný počet zaměstnanců je 19.

 

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON

 

Zvětšit mapu